SYSTEMS Toruń Sp. z o.o.

O firmie

Witamy w serwisie internetowym firmy Alumil Systems Toruń Spółka z o.o.

Grupa Alumil S.A. jest jednym z największych producentów aluminiowych systemów budowlanych w Europie. Systemy Alumil wykorzystywane są w konstrukcjach: okienno-drzwiowych, ścian fasadowych, ogrodów zimowych, osłon przeciwsłonecznych, a także w różnego typu wyspecjalizowanych rozwiązaniach m.in. w konstrukcjach stolarki przeciwpożarowej, w konstrukcjach mocowań do systemów solarnych, aranżacji biurowych.
Swoje doświadczenia Alumil zdobywał w ponad 30 letniej tradycji na rynkach światowych oraz blisko 20 letniej działalności na rynku polskim. Grupa Alumil S.A. swoje wyroby eksportuje do kilkudziesięciu krajów położonych na różnych kontynentach. Z obiektami zaprojektowanymi i wykonanymi w systemach Alumil można się spotkać na całym świecie, gdzie współtworzą obraz nowoczesnej architektury.
Do sierpnia 2013 roku dystrybucją systemów Alumil S.A. na rynku polskim zajmowała się spółka Alumil Polska Sp. z o.o. Natomiast od października 2013r. licencjonowanym kontynuatorem dystrybucji systemów Alumil S.A. w Polsce jest nowo powstała firma ALUMIL SYSTEMS TORUŃ Spółka z o.o.
Od początku swojej działalności postawiliśmy na ekspansywny rozwój przy jednoczesnym zachowaniu najwyższej jakości oferowanych produktów oraz opracowaniu nowych rozwiązań w wybranych systemach profili aluminiowych. Współpracujemy z architektami i producentami stolarki aluminiowej, służymy pomocą zarówno indywidualnym inwestorom jak również generalnym wykonawcom. Wysoko wykwalifikowana kadra pracownicza jest do Państwa dyspozycji na każdym etapie współpracy. Przy realizacjach obiektowych,  zaczynając od projektu, służymy wsparciem technicznym, obsługą handlową i terminową dostawą zamówionego materiału.
Potencjał  firmy oraz różnorodność naszej oferty handlowej  z pewnością pozwoli Państwu na wspólną realizację wielu ciekawych, nawet najbardziej skomplikowanych technicznie projektów.
Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony i zapoznania się z naszą pełną ofertą. Producentów ślusarki aluminiowej oraz Architektów zapraszamy do naszej autoryzowanej strefy, przygotowanej specjalnie dla Nich, gdzie są możliwości zobaczenia i pobrania dodatkowych materiałów (katalogi, rysunki techniczne, cenniki i certyfikaty).